front icons-min

Aplink mus

Aukštųjų Šančių rajonas, kuriame parduodami nauji butai Kaune, remiantis Aplinkos Apsaugos Agentūros duomenimis išsiskiria itin švariu oru. Čia, Aukštuose Šančiuose, nėra jokių pramonės objektų, nėra tranzito, todėl gana mažas pravažiuojančių automobilių srautas.  „Būstuvos kvartalas“ yra ant kalno, kuris net iš trijų pusių apsuptas Nemuno kilpomis. Šalia esančiame Ąžuolyno parke yra pastatyti treniruokliai, išlikęs piliakalnis.

Nors teritorija yra ~3 km atstumu nuo Kauno centrinės dalies, ąžuolyne gausu paukščių ir gyvūnų: briedžiai, stirnos, kiškiai, voverės - nuolatiniai kvartalo lankytojai. Ši vieta dvelkia ramybe, saugumu. „Būstuvos kvartalas“ projektuojamas ir statomas pagal Švedijos Malmo miesto koncepciją, bendradarbiaujant su šio miesto urbanistais, todėl jame vidiniuose namų kiemuose nėra transporto judėjimo, visas parkavimas projektuojamas išorėje - prie gatvių.  Kvartalo vidus skirtas poilsio zonoms su suoliukais, vaikų žaidimų aikštelėmis, fontanu.

Šalia kvartalo yra 4 vaikų darželiai, 2 mokyklos, gyventojų patogumui planuojamas ir prekybos centras.

front imgs-min

Apie butus

Parduodami nauji butai yra itin šilti, modernūs. Kiekviename bute didelis ir erdvus balkonas, o pirmi aukštai turi savo privačius kiemelius. Aukštos lubos, dideli langai, grindinis šildymas, sudaryta galimybė lengvai keisti gyvenamųjų erdvių išplanavimą, santechnikos ir elektros prietaisų vietas - tai tik keletas UAB "Būstuva" statomų naujų butų ypatybių.

Naujausiame pastatytame A+ klasės name įdiegta individuali kiekvieno buto vėdinimo sistema, autonominė grindinio šildymo sistema ir kiti technologiniai sprendimai leidžia maksimaliai sumažinti šildymo išlaidas.
UAB „Būstuva“ gali atlikti buto apdailą pagal Jūsų skonį ir galimybes. Šildymo, karšto ir šalto vandens duomenis kiekvienas gyventojas gali matyti internete.

"Būstuvos kvartale" kiekvienas klientas naują butą išsirinks pagal savo poreikius.